Brzeszcze. Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 933.

"> " /> " type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="390" height="250">

Około godziny 15: 20 dyżurny komisariatu policji w Brzeszczach odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach. Zgłoszenie o wypadku dotarło również do Pogotowia Ratunkowego. Ze zgłoszenia wynikało, że na drodze wojewódzkiej nr 933 w Brzeszczach czołowo zderzyły się dwa pojazdy. W wyniku zderzenia poszkodowane miały zostać dwie osoby.

Zobacz zdjęcia i dowiedz się więcej... (czytaj więcej)

Natychmiast na miejsce wypadku zadysponowano służby ratunkowe.

Przybyłe na miejsce zespoły pogotowia ratunkowego, udzieliły pomocy dwóm osobom poszkodowanym (kierowcy pojazdów biorących udział w zdarzeniu). Po zbadaniu i zaopatrzeniu poszkodowanych, została podjęta decyzja o przewiezieniu uczestników wypadku na dalsze badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Ponadto na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej-jeden zastęp z OSP Brzeszcze i jeden zastęp z JRG Oświęcim.

Droga wojewódzka jest zablokowana w dwóch kierunkach. Policja wytyczyła objazdy.

Przyczyny wypadku ustala Wydział Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+2 #21 -REDAKCJA- 2013-05-08 16:47
Informujemy, że ze względu na publikowane treści, komentarze użytkownika -Młody- zostały usunięte z forum [...]. Ponadto dane teleinformatycz ne użytkownika, zostały zabezpieczone przez administratora strony i na prośbę OSP Jawiszowice zostaną przekazane Policji. Informacje publikowane w komentarzach naraziły Jednostkę OSP Jawiszowice na utratę zaufania społecznego, niezbędnego do prowadzenia działalności statutowej (art. 212 Kodeksu Karnego). Informacje w sprawie można uzyskać pod adresem mailowym: biuroratownictw o998.pl (OSP Jawiszowice).
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kod antyspamowy
Odśwież