Oświęcim. Zmiany organizacji ruchu na czas trwania Life Festivalu

W związku z organizacją Life Festival Oświęcim 2016 w dniach od 17 - 19 czerwca br. zostanie zmieniona organizacja ruchu na terenie Oświęcimia. Utrudnienia związane będą wyłączeniem z ruchu części ulicy Legionów /fragment DK - 44/, tj. odcinek od mostu Piastowskiego do Jagiellońskiego - od piątku 17 czerwca br. w godz. 8.00 do dnia 19 czerwca - niedziela do godz. 2.00. Objazd wyznaczono ulicami: Legionów, Kolbego, Wyzwolenia, Powstańców Śląskich.

W  niedzielę, 19 czerwca,  odbędzie się również bieg uliczny pn. Tolerancja na Sportowo,  dlatego od godziny 8.00 do 14.00 zamknięte zostaną ulice: Olszewskiego, Szustera, Tysiąclecia, Nojego, Pilata, Zaborska, Słowackiego, Wyspiańskiego i Sobieskiego.

W dniach 16.06.2016 - 19.06.2016 wyłączony z ruchu pojazdów zostanie także Rynek Główny w Oświęcimiu.

Służby miasta zwracamy się z prośbą do kierowców, którzy w wyżej podanym terminie planują przejazd przez Oświęcim, aby skorzystali z tras alternatywnych, co pozwoli na uniknięcie nie planowanego wydłużenia podróży.

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kod antyspamowy
Odśwież