WOŚP. Mieszkańcy Gminy Brzeszcze po raz kolejny szczodrze wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - FOTO

w1

Koncerty, gry i zabawy dla najmłodszych, tematyczne stoiska i interesujące licytacje... Wszystko to - i dużo, dużo więcej - znalazło się w programie kolejnego brzeszczańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy dziękują wszystkim firmom, sponsorom i wolontariuszom, dzięki którym udało się zorganizować imprezę. Słowa uznania kierują do mieszkańców za serce i szczodrość, wyrażone w datkach składanych na rzecz fundacji. A zebrać udało się całkiem sporo...

 

"Dzięki Wam osiągnęliśmy rekordowy wynik zbiórki pieniężnej w wysokości 43 341,88 zł. dziękujemy, że byliście z nami w tym szczególnym dniu. Dziękujemy za kolejne wspaniałe granie. Niechaj ten jedyny dzień w roku będzie dla Was energią, która daje ogromną siłę do tego by zakręcić całą gminą Brzeszcze. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie dzięki któremu poruszonych zostało wiele serc by zagrać z nami na jedną nutę" - pisze Anna Rusin, szefowa brzeszczańskiego sztabu.

"Dziękujemy szczególnie Łukaszowi Adamskiemu, wszystkim jednostkom OSP gminy Brzeszcze za zapewnienie bezpieczeństwa oraz wkład jaki włożyli w przygotowanie naszej akcji poprzez zorganizowanie stoisk gastronomicznych. Dziękujemy Policji oraz pracownikom Firmy Gepard za ochronę, wolontariuszom zarówno tym, którzy zbierali pieniądze do puszek, jak i tym, którzy do późnych godzin wieczornych pomagali przy stoiskach, grupie Ratownictwa Medycznego, pracownikom Ośrodka Kultury w Brzeszczach, nauczycielom szkół gminy Brzeszcze, którzy opiekowali się wolontariuszami, pracowali w sztabie jak również pomagali w obsłudze stoisk" - czytamy w podziękowaniach. 

"Jest mi niezmiernie miło, że kolejny raz Grupa Ratownictwa Medycznego zagrała z WOŚP. Ratownicy podczas trwania finału, prowadzili m.in rejestr potencjalnych dawców szpiku"- mówi Dawid Burzacki, założyciel GRM Jawiszowice.

w2

w3

w4

w5

w6

w7

Foto: brzeszcze.pl 

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+6 #11 @ 2017-01-19 22:18
Sztab jest na zdjęciu. Naprawdę tłum pracowników OK
Cytuj
 
 
+8 #12 andrzej 2017-01-19 22:59
bylo naprawde super oby tak dalej
Cytuj
 
 
+8 #13 obserwator 2017-01-20 06:07
Zazwyczaj najwięcej szczekają i wpisy robią ci którzy najmniej się napracowali. Chętnie podpiszą się pod kogoś pracą I sieją ferment bo to potrafią najlepiej robić i tylko tak mogą zaistnieć.Poza tym przeszkadzają w pracy tym którzy coś robią. To jest takie typowe dla Ośrodka Kultury :-)
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kod antyspamowy
Odśwież