Jawiszowice. Zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów - niemowlak trafił do szpitala - FILM

18261114 1531699006862988 437846149 o

W dniu dzisiejszym około godziny 15:15 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Łęckiej w Jawiszowicach. Z relacji zgłaszającego wynikało, że na drodze wojewódzkiej nr 944 zderzyły się trzy samochody osobowe, z tego dwa wypadły z drogi i znajdują się w lesie. W jednym z pojazdów, które wypadło z drogi miało znajdować się kilkumiesięczne dziecko. Natychmiast na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe.

"W dniu 1 maja o godzinie 15.15 w Jawiszowicach na ulicy Łęckiej doszło o zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci, do zderzenia trzech pojazdów doszło w chwili, gdy kierujący samochodem marki Audi - 25-letni mieszkaniec powiatu oświęcimskiego podjął manewr wyprzedzania w chwili, gdy kierujący samochodem marki Ford, kierowany przez mieszkańca Ćwiklic wyprzedzał samochód marki VW, którym z kolei kierował mieszkaniec Żor. Po zderzeniu Audi oraz VW zjechały z jezdni"- relacjonuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

"Do szpitala zostało przewiezione trzymiesięczne niemowlę, podróżujące VW. Dziecko pod opieką matki pozostanie na obserwacji"- relacjonuje Dawid Burzacki z Centrum Ratownictwa Specjalistycznego w Brzeszczach.

W działaniach udział brały 2 zastępy JRG Oświęcim, OSP Zasole, ZRM Oświęcim i Policja. 

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+5 #11 Agniecha 2017-05-02 09:40
Cytuję kropek:
no tak jeżdżą jawiszowiany :-*

Umiejętność czytania ze zrozumieniem obca widzę...
Ani jeden uczestnik zdarzenia nie był z Jawiszowic... kropku-młotku :-*
Cytuj
 
 
-7 #12 pytanie 2017-05-02 21:09
dlaczego OSP Jawiszowice nie wyjeżdża do wypadków?
Cytuj
 
 
+7 #13 LEWYM PASEM 2017-05-03 15:40
KU*TASA z Audi powinni powiesic, dwa razy zajechal mi droge podczas wyprzedzania. Coż z tego ze turbo śwista , jak kierowca [...]. Oby taki czlowiek juz sie nie pojawił na drodze.
Cytuj
 
 
+3 #14 Obserwator 2017-05-04 08:16
Cytuję pytanie:
dlaczego OSP Jawiszowice nie wyjeżdża do wypadków?

A dlaczego ludzie są tak irytująco niedoinformowan i ? Było Zasole bo widocznie dyspozytor uznał (ma do tego prawo) ze ta jednostka ma wyjechać... Proste ? Proste... Wystarczyło użyć mózgu... (Wiem czasami to takieeee trudne) jednostki nie wysyłają sie same ku uciechy hejterow! Poza tym bardzo dobrze ze OSP Zasole wyjechało bo maja znacznie mniej wyjazdów w roku niż inne jednostki.
Cytuj
 
 
+3 #15 Mieskzaniec 2017-05-04 08:19
Cytuję Mieszkaniec:
Kolejny wypadek pod nosem przy którym nie ma strażaków z Jawiszowic. Tak wszyscy narzekają na OSP Zasole a chłopaki przyjechali.

Tak samo pod nosem Jawiszowic jak i Zasola, wyjechały by Jawiszowice to byłby płacz i lament ze nie pojechało Zasole ? Teraz znów wielkie halo ale jak wam tydzień temu wodę z piwnicy pompowali to wszyscy potulni byli i nikt problemu nie miał ....
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kod antyspamowy
Odśwież