Głosujemy. Dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzeszczach liczą na Twoją pomoc

Klasa 6b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzeszczach, bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie „Klasa ze snów”. W ramach projektu, dzieciaki z Brzeszcz przygotowały film, który bierze udział w konkursie. Aby wesprzeć naszych najmłodszych mieszkańców, wystarczy kliknąć w link, który prowadzi do konkursowego filmiku. Pod filmem dajemy Like i piszemy króciutki komentarz- pokażmy że jesteśmy razem i wspieramy dobre inicjatywy. 

FILM KONKURSOWY DOSTĘPNY JEST TUTAJ

KLASA ZE SNÓW to marzenie o idealnej lekcji – zgranym zespole uczniów pod wodzą świadomego swojej roli nauczyciela, korzystającego z nowoczesnych technologii dla dobra młodych ludzi, którzy poznają i zdobywają świat.


Dwa duże przedsięwzięcia w ramach formuły Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego: konkurs filmowy dla uczniów i konkurs merytoryczny dla nauczycieli, są zachętą do kreatywnej pracy i do zdobywania wspaniałych nagród. 

Konkurs pomaga wykazać się kreatywnością, współdziałaniem i umiejętnością przekazywania własnych wizji. Łączy w imię wspólnego celu. Aktywizuje nauczycieli i uczniów. Cyfrowe wykluczenie dzieci i młodzieży jest poważnym problemem, który trzeba zwalczać konsekwentnie i na różnych płaszczyznach. "Klasa ze snów" właśnie temu służy. 

Po pierwsze dzieci i młodzież 
Konkurs filmowy. Najnowsze technologie na stałe zagościły w codziennym życiu, a codzienność młodych ludzi to szkoła. Spójrz na swoją szkołę i wyobraź sobie klasę ze snów. Nowoczesną salę z urządzeniami, które pomogą docierać do informacji i pokonywać bariery. Klasę, w której możesz się uczyć i pracować, w której przygotujesz się do życia w świecie nasyconym nowymi technologiami. Pokaż jak to sobie wyobrażasz. Nakręć film. 

Nie zapominajmy o nauczycielach 
Konkurs merytoryczny. Nauczyciel jest przewodnikiem, który pomaga zrozumieć otaczający świat. Musi umieć poruszać się wśród nowoczesnych urządzeń i korzystać z rozwiązań. Musi potrafić wybierać i wiedzieć czym się w tych wyborach kierować. Odbywa szkolenie, zdaje egzamin, ogląda prezentację monitora interaktywnego i pisze tekst. Jest przygotowany do pracy z nowymi technologiami i zna nowe metody nauczania. 

Szkoła, bo tam się wszystko zaczyna 
Szkoła, która przygotowuje do życia we współczesnym świecie powinna być dobrze wyposażona. Nagrodami w konkursie są m. in.: monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65 Pro z wbudowanym komputerem, zestaw do wideokonferencji Aver EVC130 PTZ Cam, tablica interaktywna Qomo QWB200-BW z projektorem Vivitek DX881ST i uchwytem Avtek WallMount 1200 i wiele innych. Czy chcesz korzystać z najnowszych technologii w swojej szkole? Weź udział w konkursie i wygraj nagrody! 

Zapraszamy do udziału w naszych konkursach z nadzieją, że idea KLASY ZE SNÓW doda Wam skrzydeł. 

Konkurs "Klasa ze snów" odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

 

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+3 #1 on 2017-05-09 15:16
gdzie ten link?
Cytuj
 
 
+2 #2 jola 2017-05-09 20:22
Cytuję on:
gdzie ten link?

na facebooku wpisz klasa ze snów i zalajkuj koniecznie, dodaj ąc komentarz lubię to pod filmem SP2 Brzeszcze
Cytuj
 
 
+2 #3 mieszkanka 2017-05-09 20:46
Cytuję jola:

na facebooku wpisz klasa ze snów i zalajkuj koniecznie, dodaj ąc komentarz lubię to pod filmem SP2 Brzeszcze


Z artykułu nie wynika, że to link na facebooku. Niestety nie każdy używa tego portalu.
Cytuj
 
 
+3 #4 on 2017-05-10 17:43
artykuł pisał chyba gimnazjalista
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kod antyspamowy
Odśwież