Brzeszcze. Warsztaty zdrowia i bezpłatna mammografia - ZAPROSZENIE

mammo1

Centrum Medyczne 'Maszachaba' realizujące wspólnie z Centrum Medycznym 'Skopia' oraz Stowarzyszeniem Kobiet z Problemami Onkologicznymi "Amazonka" Krzeszowice zaprasza Panie w wieku 50 – 69 lat (ur. 1967-1948) – uprawnione uczestniczki programu profilaktyki raka piersi NFZ, mieszkanki małopolski lub kobiety uczące się lub pracujące w Małopolsce na warsztaty zdrowia, które odbędą się we wtorek, 8 sierpnia 2017 r.  o godzinie 14:30. W dniach 7-8 sierpnia w Remizie OSP, ul. Piastowska 39 w Brzeszczach dodatkowo zaplanowano bezpłatną mammografię.

Ilość miejsc ograniczona!

Konieczna wcześniejsza rejestracja pod numerami telefonów: 12 6330218 oraz 503-777-651

Uczestnictwo w projekcie jest BEZPŁATNE.

W programie:

  • nauka techniki samobadania (fantom),
  • wykłady i warsztaty,
  • badania profilaktyczne – mamografia oraz USG tarczycy,
  • zestaw materiałow promocyjnych,
  • napoje, posiłek, przekąski,
  • certyfikat uczestnictwa.

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: "Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50-69 lat w zakresie profilaktyki raka piersi", w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu uczestnictwa osób w wieku aktywności zawodowej w programach zdrowotnych.

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież