Brzeszcze. Budują kanalizację – będą utrudnienia na ul. Daszyńskiego

rury

W ramach projektu: „Budowa kanalizacji sanitarnej i modernizacja oczyszczalni ścieków w Gminie Brzeszcze” rozpoczęto prace budowlane w rejonie ulicy Daszyńskiego w Brzeszczach. Tym samym na mieszkańców czeka szereg utrudnień.

 

 

„Roboty budowlano-montażowe prowadzone będą w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 19.00. W dniach kiedy będą wykonywane roboty odtworzeniowe-asfaltowanie mieszkańcy i właściciele sąsiednich posesji zostaną powiadomieni o zamknięciu drogi” – czytamy w komunikacie na stronie Urzędu Gminy.

dasz1

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
-1 #11 matys 2017-07-25 12:16
Dziwne to parcie akurat na kanalizacje w Naszej Gminie.
Cytuj
 
 
-1 #12 Mieszkaniec 2017-08-10 20:22
Cytuję matys:
Dziwne to parcie akurat na kanalizacje w Naszej Gminie.

Heheh pomyśl...pewno swój projekty robi...zaprzyja źniona firma wykona ....i agencja komunalna czyli prezes będzie zarabiał...to proste...a mieszkańcy będą płacić..
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież