Kultura. Młodzi, zdolni, ambitni – poznajcie zespół Deep Shadow

ds1

„Tworzymy muzykę, która wypływa prosto z nas, jest zderzeniem czterech różnych charakterów” – mówią o swojej twórczości młodzi muzycy z zespołu Deep Shadow. Skład tworzy czterech nastolatków, których pasją jest ostre, gitarowe granie. Niedawno zaprezentowali swój pierwszy, własny numer oraz specjalnie stworzony do niego teledysk. A to – jak sami zapowiadają – dopiero początek…

Zespół tworzy czterech kumpli w wieku 16-19 lat: gitarzysta Marcin Jurecki, basista Marcin Makulec, Robert Sikora, grający na perkusji oraz wokalista, Bartek Góralczyk.

„Gramy ze sobą od ponad roku. Nasza muzyka to szeroko pojęty rock, w którym słychać wpływy innych gatunków, takich jak: grunge, punk, indie, funk, czy blues” – wyjaśnia Marcin Jurecki.

Młodzi muzycy nie kryją, iż napędem twórczym są ich idole, których artystycznie starają się doścignąć. Jak jednak podkreślają, to nie granie coverów jest ich priorytetem.

„Każdy z nas ma inne upodobania muzyczne, słucha innych zespołów. Nasze muzyczne autorytety to przede wszystkim Red Hot Chili Peppers, U2 oraz Nirvana. Za cel stawiamy sobie przede wszystkim tworzenie własnych utworów oraz ulepszanie tych, które już mamy. Mimo to nie zapominamy o coverach swoich ulubionych wykonawców. To od nich się zaczęło, a nasi idole mieli największy wpływ na nas i nasze podejście do muzyki’ – dodaje Robert Sikora.

ds2

Deep Shadow plany ma dalekosiężne. Obecnie band skupia się na próbach i szlifowaniu powstałego materiału, bowiem w przyszłości myśli o licznych koncertach i wydaniu własnej płyty.

„Chcemy grać jak najwięcej koncertów. Od niedawna mamy nowego wokalistę, przez co potrzebujemy trochę więcej czasu na próby. Wierzę jednak, że efekt będzie tego warty. Poza tym chcielibyśmy wydać własną płytę lub EP, choć wiem, że do tego jeszcze daleka droga. Szukamy także osoby, która wsparła by nas w sprawach organizacyjnych” – przyznaje basista Marcin Makulec.

„Chcielibyśmy również zagrać koncert w Ośrodku Kultury w Brzeszczach, mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się coś zorganizować i będziemy mieli okazję zaprezentować się brzeszczańskiej publiczności” – kończy Sikora.

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+1 #1 555 2017-07-19 13:16
co to za gówno oni raczej niech śpiewają przy goleniu
Cytuj
 
 
-8 #2 666 2017-07-20 00:31
piszą przecież że jjest już nowy wokalista :lol:
Cytuj
 
 
+4 #3 555 2017-07-20 11:44
wyją jak pies do księżyca
Cytuj
 
 
-7 #4 Mantyka 2017-07-21 11:38
jeden fałsz..... muza spoko
Cytuj
 
 
+6 #5 hammett 2017-07-22 22:47
dno
Cytuj
 
 
-6 #6 Deni 2017-07-23 12:40
Tekst b dobry,gitarzyst a super perkusja też, wokal słaby brak mocy,trzeba więcej pewności siebie i pracy,ale jest to ciekawy zespół muzyczny trzymam kciuki za was powodzenia 8)
Cytuj
 
 
-7 #7 headfield 2017-07-23 22:38
duużo pracy przed nimi
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież