Gmina. 900 tys. złotych na rozbudowę budynku Urzędu

ure1

W minioną środę 19 lipca rozpoczęto szeroko zakrojoną przebudowę budynku Urzędy Gminy przy ulicy Kościelnej. Jak podaje magistrat koszt inwestycji wyliczono na blisko 900 tysięcy złotych.

W ramach inwestycji istniejący budynek od strony południowo-zachodniej zostanie rozbudowany oraz częściowo przebudowany. Ponadto zagospodarowany zostanie przylegający teren: droga pożarowa, mur oporowy, ogrodzenie, przekładka przyłączy kanalizacji deszczowej i kanalizacji sanitarnej oraz przebudowa oświetlenia zewnętrznego.

W nowej części budynku, na powierzchni ok. 400 m2 zostanie zainstalowana winda, która pozwoli na dostosowanie całego budynku dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

„Forma części rozbudowywanej nawiązuje do wyglądu obecnego budynku. Prace prowadzone będą na czynnym obiekcie. Dlatego mogą wystąpić pewne utrudnienia na parkingu obok urzędu Całościowa realizacja inwestycji, pozwoli na zlokalizowanie wszystkich wydziałów urzędu w budynku przy ul. Kościelnej 4. Mieszkańcy będą mogli załatwiać swoje sprawy w jednym miejscu” – czytamy w komunikacie na stronie internetowej brzeszczańskiego Urzędu Gminy.

ure2

Wartość robót budowlanych tego etapu prac wyniesie prawie 899 tys. zł brutto.

Na zakończenie prac wykonawca ma czas do 10 grudnia br.

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+9 #11 Mamut 2017-07-28 22:35
A gdzie PiS wsadzi swoich A ?
Cytuj
 
 
+7 #12 obywatel 2017-07-29 19:28
Ciekawe ilu pracowników administracji przybędzie na tych 400 nowwych metrach kwadratowych??? ???
Cytuj
 
 
+8 #13 om 2017-07-29 20:36
Ale co ma tyle kosztować??? Pytanie kto zgarnie kasę.
Cytuj
 
 
+8 #14 Mieszkaniec 2017-07-31 20:25
Cytuję obywatel:
Ciekawe ilu pracowników administracji przybędzie na tych 400 nowwych metrach kwadratowych??????

hehehe no ciekawe...po likwidacji Straży Miejskiej ( 12 osób) do urzędu i jednostek gminnych przyjęli w kilka miesięcy 17 osób..hahahaha ale oszczędności faktycznie. Śmiem twierdzić że teraz to będzie już kilkadziesiąt i to oczywiście w ramach oszczędności.
Cytuj
 
 
-7 #15 obserwator 2017-07-31 23:41
powiem tak ha ha i pięknie :lol: poplujcie jeszcze troszeczkę upuścicie jadu będziecie mieć zdrowszą wątrobę :P nie rozumiecie przecież jak będzie sukces to pociąg będzie się zatrzymywał i na kościelnej, gdzieś podróżni muszą się pomieścić
Cytuj
 
 
+3 #16 Wujek 2017-08-13 00:08
Muszą gdzieś pomieścić poprzyjmowane do pracy koleżanki i ich koleżanki oraz rodzinę z okolicznych wiosek i miasteczek.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież