Brzeszcze. Poprosiły o wodę, okradły starsze małżeństwo – policja poszukuje złodziejek

pol2

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach poszukują trzech kobiet, które okradły starsze małżeństwo z Brzeszcz. Do zdarzenia doszło we wtorek 8 sierpnia około godziny 15.15 na ulicy Polnej w Brzeszczach.

„Do domu, w którym wraz z mężem mieszkała 84-latka weszły dwie kobiety i zaproponowały sprzedaż narzut. Kiedy starsza pani stanowczo odmówiła, kobiety poprosiły o nalanie wody do butelek. Na zewnątrz budynku pozostała trzecia z kobiet, która zajęła rozmową znajdującego się w ogrodzie męża 84-latki. Kiedy kobiety opuściły posesję właściciele zorientowali, że z domu zostały skradzione pieniądze i biżuteria. Policjanci natychmiast wszczęli poszukiwania złodziejek na terenie Brzeszcz, jednakże na razie nie natrafiono na ich ślad” – relacjonuje asp. sztab. Małgorzata Jurecka z oświęcimskiej Komendy.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i ostrożność w kontakcie z osobami obcymi, a także o niewpuszczanie ich do mieszkania. Proszą także o reagowanie w przypadku dostrzeżenia osób chodzących od domu do domu proponujących sprzedaż różnych artykułów. Ostrzeżenia należy również przekazywać seniorom w swoich rodzinach, tak aby byli świadomi zagrożenia, a przede wszystkim potrafili odpowiednio postąpić w podobnych sytuacjach.

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+13 #1 Gość 2017-08-09 22:25
Ja nie rozumiem dlaczego jak mieszkańcy widzą cyganki to nie dzwonią po Policję albo przynajmniej nie wzmogą czujności. Chciałem zauważyć że każda wizyta w gminie tych "opalonych " ludzi kończy się tym, że kogoś okradną.
Cytuj
 
 
+8 #2 Mieszakniec 2017-08-10 11:47
A miało być tak bezpiecznie... :sad: :sad:
Cytuj
 
 
-2 #3 żabson 2017-08-10 18:37
[...] czarnuchy
Cytuj
 
 
0 #4 Allie 2017-11-17 20:58
Czy tekst jest wartościowy i wiele wnosi? Nie
wiem. Ale jest bardzo ciekawy i dobrze napisany.


Stop by my weblog - kobiece zegarki: [...]://[...]en ergia-kamieni.p l/kamienie.php/
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież