Powiat. Więcej drogowych kontroli - trwa policyjna akcja 'Sierpniowy weekend 2017'

kontrola 

Od 11 do 15 sierpnia policjanci przeprowadzą działania w ramach akcji  „Sierpniowy Weekend 2017”. Podczas tych kilku dni, bezpieczeństwa na drogach powiatu oświęcimskiego strzec będzie większa liczba funkcjonariuszy z oświęcimskiej komendy Policji oraz komisariatów Policji w Brzeszczach Chełmku, Kętach i Zatorze.

Policjanci w szczególności kontrolować będą trzeźwość kierowców, prędkość, stosowanie pasów bezpieczeństwa, a także czy najmłodsze dzieci przewożone są zgodnie z przepisami. Ponadto policjanci strzec będą czy kierowcy pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton, stosują się do obowiązujących zakazów, gdyż w okresie weekendu sierpniowego obowiązują ograniczenia w ruchu tych pojazdów:

- w dniu 11 i 14 sierpnia br. w godzinach od 18.00 do 22.00,

- w dniu 12 sierpnia br. w godzinach od 8.00 do 14.00,

- w dniu 13, i 15 sierpnia br. w godzinach od 8.00 do 22.00.

Policjanci będą strzec bezpieczeństwa na drogach, jednakże apelują również do uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów, trzeźwość oraz rozsądek na drodze. Z naszej strony życzymy udanego wypoczynku, a wyjeżdżającym bezpiecznej podróży.

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+2 #1 kurde 2017-08-12 18:11
ja już stówke straciłem :o
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież