Gmina. Podsumowanie spotkań informacyjnych dot. odnawialnych źródeł energii

oze

Końcem sierpnia odbyły się spotkania informacyjne związane z przygotowaniami do aplikowania o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 w ramach poddziałania 4.1.1 „Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych”.

Spotkania odbyły się w każdej miejscowości naszej Gminy. Łącznie w sześciu spotkaniach udział wzięło 45 osób.

Podczas spotkań pracownicy Urzędu Gminy wraz z przedstawicielami firmy AMM Investments sp. z o.o. informowali o zasadach uzyskania dofinansowania, wynikających z 'Regulaminu Konkursu' ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, zakresie inwestycji możliwych do zrealizowania w ramach projektu, a także o zobowiązaniach nakładanych na Gminę - podmiot wnioskujący o środki oraz na mieszkańca - ostatecznego beneficjenta pomocy.

"Zachęcamy do rozpowszechniania informacji o planowanym do realizacji projekcie wśród mieszkańców naszej Gminy: sąsiadów, znajomych, rodziny. Przypominamy, że osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania do odnawialnych źródeł energii w ramach projektu planowanego do realizacji ze środków 'Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020' są zobowiązane do wypełnienia i złożenia w Urzędzie Gminy w Brzeszczach odpowiedniej deklaracji uczestnictwa w terminie do 11 września 2017r." - czytamy na stronie Gminy Brzeszcze. 

Warunkiem przystąpienia przez Gminę Brzeszcze do konkursu jest zebranie grupy min. 30 osób

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
-1 #1 brzeszczanka 2017-09-10 19:37
A co za oszuści chodzą po domach i zapraszają na spotkanie w środę w ośrodku kultury? I to niby spotkania w porozumieniu z urzędem gminy, a tutaj informacja, że gmina już organizowała spotkania.
Cytuj
 
 
-1 #2 Jestem 2017-09-14 21:53
brzeszczanka a Ty dalej jesteś niogarem?! No ileż można?
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież