Gmina. Wrześniowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych

wielk

Wywóz odpadów wielkogabarytowych z posesji o zabudowie jednorodzinnej we wrześniu 2017r., będzie się odbywał według załączonych poniżej terminów z podziałem na poszczególne rejony.

 

Z posesji o zabudowie jednorodzinnej odbędzie się w następujących terminach:

  • w dniu 09 września 2017r. (sobota) – REJON – 1 A i 1 B – Brzeszcze,
  • w dniu 16 września 2017r. (sobota) – REJON - 2 A i 2 B – Brzeszcze, Jawiszowice,
  • w dniu 23 września 2017r. (sobota) – REJON - 3 A – Brzeszcze,
  • w dniu 23 września 2017 (sobota ) – REJON 3B – Przecieszyn,Wilczkowice ,Zasole, Skidziń,
  • w dniu 30 września 2017r. (sobota) – REJON 4 A i 4 B - Jawiszowice

"Prosimy mieszkańców danego rejonu o wystawienie odpadów wielkogabarytowych w wyznaczonym dniu przed godziną 700rano, przed bramami posesji lub obok nich, w miejscach umożliwiających dojazd samochodem ciężarowym" - podaje Agencja Komunalna.

Zbierane będą: stare meble, sprzęt RTV i AGD, karnisze, żyrandole, wykładziny i inne podobne odpady. Opony tylko z samochodów osobowych mieszkańców posesji.

Nie będą zbierane: elementy budowlane z rozbiórek i remontów, w tym okna oraz odpady ceramiczne z łazienek, gruz, płyty z eternitu (zawierają azbest), wata szklana, szkło budowlane, drobne odpady

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+1 #1 interauta 2017-09-08 18:17
No nareszcie...szk oda ,ze tak rzadko są organizowane takie zbiórki..nie leżało by tyle gabarytowych rzeczy na smietnikach...a jak mogę rozroznic rejony...gdzie to dokładnie bedzie??
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież