Jawiszowice. Nowy parking przy podstawówce

parki1

Zakończono prace związane z budową parkingu przy szkole podstawowej w Jawiszowicach. W ramach inwestycji powstał nowy parking na ok. 30 miejsc, w tym miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz plac manewrowy.

"Teren został odwodniony i zagospodarowany. Ponadto w ramach poprawy bezpieczeństwa pieszych, głównie najmłodszych mieszkańców Gminy, uczęszczających do pobliskiej szkoły, wybudowano chodnik wzdłuż ul. Kusocińskiego na odcinku od ronda do skrzyżowania z ul. Gałczyńskiego" - czytamy w komunikacie zamieszczony na stronie brzeszczańskiego Urzędu.

Wartość zadania to blisko 350 tys. złotych, całość środków pochodziła z budżetu Gminy Brzeszcze.

parki2

parki3

Przed budową parkingu:

parki4

Foto: brzeszcze.pl 

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+13 #1 J23 2017-09-14 21:01
ładnie, naprawdę ładnie
Cytuj
 
 
+4 #2 mieszkaniec 2017-09-14 21:04
Jedyny problem jak samochody parkują wzdłuż chodnika I tutaj zaczyna się problem jak dwa samochody spotykają się na pasie obok.
Cytuj
 
 
0 #3 Drobniak 2017-09-21 14:26
Parking jest ważny, ale kiedy w końcu zakończone zostaną prace na Drobniaka? Przecież tam się nic nie dzieje - zero maszyn, pracowników - tylko gruz na jednej jezdni i rowy w poprzek drugiej. Kiedy władza coś z tym zrobi?
Cytuj
 
 
-2 #4 Krzysztof 2017-09-24 09:47
Wszystko pięknie i ładnie, ale wejście dla dzieciaków dalej syf. Jak popada to małe bagno. A wystarczyłoby kilka kostek brukowych. Zrobione to co wszyscy widzą, a nie zrobione to z czego korzystają dzieciaki.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kod antyspamowy
Odśwież