Sport. Młodzi piłkarze z Jawiszowic trzecią ekipą Werpol Cup

W sobotę 16 grudnia rozegrany został II Turniej Piłki Halowej Orlików WERPOL CUP. W zimowej edycji między sobą rywalizowało siedem drużyn z powiatu oświęcimskiego. Turniej rozgrywany został w systemie „każdy z każdym”, dzięki czemu na kibiców czekał szereg spotkań na najwyższym poziomie młodzieżowego futbolu.

Najlepszą ekipą okazał się skład z Polanki Wielkiej, który za pierwsze miejsce otrzymał puchar, medale oraz dla każdego gracza oficjalne piłki nadchodzących Mistrzostw Świata. Drudzy byli młodzi piłkarze z oświęcimskiej Unii, trzecia lokata przypadła LKS Jawiszowice.

Najlepsi strzelcy turnieju: z dziewięcioma bramkami - ex aequo - Jakub Korczyk z LKS Jawiszowice oraz Jakub Matuła z Unii Oświęcim.

Najlepszym Bramkarzem został Nowak Patryk z drużyny LKS Przecieszyn.

Firma WERPOL również ufundowała dla najlepszego zawodnika z każdej drużyny statuetkę oraz oryginalną koszulkę FC Barcelona.

Wyróżnienia rozdano następująco: LKS Strumień Polanka Wielka - Wandor Fabian, Unia Oświęcim - Gruca Stanisław, LKS Jawiszowice I - Korczyk Michał, LKS Przecieszyn - Kamil Nowak, LKS Skidziń - Chromy Emilia, LKS Rajsko - Adamus Adam, LKS Jawiszowice II - Igor Wójcik.

„Sponsor turnieju: firma WERPOL profesjonalnie zorganizował zawody, zawodnicy natomiast pokazali, że już w tak młodym wieku dysponują wysokimi umiejętnościami. To zaś przełożyło się na piękne akcje, gole i interwencje bramkarskie” – czytamy w relacji z turnieju.

(źr. LKS Jawiszowice, fot. Jarosław Płonka)

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+3 #1 kibic 2017-12-17 13:32
fajna inicjatywa - brawa dla organizatorów!
Cytuj
 
 
+2 #2 tata 2017-12-17 19:38
Naprawdę turniej na wysokim poziomie i bogaty w nagrody super
Cytuj
 
 
+2 #3 janusz 2017-12-17 19:39
Byłem widziałem i muszę powiedzieć GRATULUJE
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież