Brzeszcze. Kolejna seniorka oszukana przez złodzieja

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach poszukują oszustów, którzy we wtorek przed południem okradli 91-letnią mieszkankę Brzeszcz. Złodzieje bez skrupułów wykorzystali łatwowierność seniorki, którą powiadomili o awarii sieci wodociągowej.

„We wtorek 12 grudnia policjanci zostali powiadomieni o kradzieży mieszkaniowej, której ofiarą padła starsza mieszkanka Brzeszcz. Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło około godziny 11.00. Dwaj mężczyźni zapukali do mieszkania 91-letniej kobiety, którą poinformowali, że jest awaria wodociągu. Zostali wpuszczeni do wnętrza. Następnie jeden z mężczyzn razem z kobietą wszedł do łazienki, gdzie nakazał jej odkręcenie kurków z wodą. Po kilku minutach mężczyźni wyszli z mieszkania, a kobieta zauważyła brak przechowywanych w domu pieniędzy” – czytamy w policyjnym raporcie.

„Ponownie apelujemy, zwłaszcza do seniorów, o rozwagę i ostrożność w kontakcie z osobami obcymi, a także niewpuszczanie ich do mieszkania. Natomiast mieszkańców prosimy o reagowanie w przypadku dostrzeżenia osób chodzących od mieszkania do mieszkania” – podkreślają policjanci.

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież