Skidziń. Odnaleziono zwłoki poszukiwanej mieszkanki Przecieszyna

Poszukiwania zaginionej mieszkanki Przecieszyna zakończyły się najczarniejszym z możliwych finałem. W świąteczny wtorek w godzinach popołudniowych w Skidziniu przy popularnej 'Agroturystyce' odnaleziono zwłoki kobiety. Oględziny ciała wskazały, iż jest to zaginiona kilka dni wcześniej 40-latka.

„Zwłoki kobiety, znajdujące się w pobliżu ulicy Wypoczynkowej w Skidziniu, tuż obok brzegu Soły odnalazł jeden z mieszkańców Jawiszowic. Miejsce natychmiast zabezpieczyli policjanci. Lekarz stwierdził zgon zaś prokurator skierował zwłoki do sekcji. Wstępnie nie stwierdzono udziału osób trzecich. Zwłoki należały do poszukiwanej od 21 grudnia zaginionej 40-letniej mieszkanki Przecieszyna – poinformowała asp. sztab. Małgorzata Jurecka z Komendy Policji w Oświęcimiu.

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+5 #1 Zz 2017-12-27 22:30
Ciekawe co sie stalo?podobno depresja i problemy
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież