Policja. W okresie świątecznym na drogach było w miarę spokojnie

Przez cały okres świąteczny policjanci powiatu oświęcimskiego prowadzili działania prewencyjne, które miały na celu wyeliminowanie wszelkich zdarzeń kryminalnych oraz drogowych. Doszło do kilkudziesięciu kolizji, na szczęście obyło się bez wypadków.

Od 22 do 27 grudnia policjanci wykonywali czynności przy 28 zgłoszonych kolizjach drogowych. Zatrzymano w sumie czterech nietrzeźwych kierowców samochodów, jednego kierującego, będącego w stanie po użyciu alkoholu oraz dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

W trakcie kontroli drogowych oraz patroli na terenie miast i wsi, funkcjonariusze nałożyli 34 mandaty karne za wykroczenia drogowe, 12 mandatów za wykroczenia porządkowe, natomiast 54 osoby pouczyli. Policjanci przeprowadzili również 205 różnego rodzaju interwencji i zatrzymali dwie osoby poszukiwane.

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież