Sylwester. Nowy Rok przywitamy na 'domówkach'

Impreza ze znajomymi, zabawa na plenerowych koncertach, wyjazdy zagraniczne czy wreszcie huczny bal na sali – pomysłów na spędzenie ostatniego dnia roku jest sporo. Tradycyjnie jednak, także i w tym roku największą popularnością cieszyć się będą niezawodne domówki.

Zgodnie z wyliczeniami Badania Polskiego Programu Jakości Obsługi 53% zapytanych o swoje plany sylwestrowe twierdzi, że nadchodzącego Sylwestra spędzi w domowym zaciszu, na zorganizowanych wraz ze znajomymi prywatkach.

Jedna czwarta odpowiedziała, że zwykle ten dzień spędza przed telewizorem. Jeden na dziesięciu badanych wybiera zabawę na balu sylwestrowym. Najrzadziej wskazywaną formą świętowania są zagraniczne wypady oraz zorganizowane wyjazdy.

„Skoro najchętniej spędzamy sylwestra we własnych czterech ścianach lub na domówce, to tym bardziej lubimy spędzać go w gronie najbliższych nam osób. Sześciu na dziesięciu Polaków deklaruje, że w tym dniu towarzyszy im życiowy partner. Co piąty badany bawi się w towarzystwie znajomych" - podaje portal marketingprzykawie.pl

Ponad połowa ankietowany przyznaje, że tradycja noworocznych postanowień odeszła już do lamusa. Co czwarty zapytany twierdzi jednak, że wraz z nadejściem Nowego Roku szykuje jakieś zmiany w swoim życiu.

Co ciekawe aż 69% zapewnia, że dotrzymuje przynajmniej części noworocznych postanowień. Jeden na dziesięciu szczerze potwierdza zaś, że nie udało mu się dotrzymać żadnego z postanowień.

---

Badanie zostało zrealizowane przez Polski Program Jakość Obsługi między 18 a 27 grudnia 2017 r. Metoda ankietowa CAWI, próba 572 dorosłych Polaków. Celem było poznanie opinii Polaków na temat podejścia do obchodów sylwestrowo-noworocznych.

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+7 #1 Jola 2017-12-31 08:40
Wszyscy wybierają domówki bo w Brzrszczach nie ma fajnych imprez ewentualnie trochę petardy pod ośrodkiem kultury :-*
Cytuj
 
 
-1 #2 Zielony chark 2017-12-31 14:26
Ja ide z Zuzym i Braćmi pod OK. A Wy ??
Cytuj
 
 
+2 #3 pijok 2018-01-01 10:30
ale każdej imprezie kac ten sam
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież