Gmina. Roboty kanalizacyjne w toku...

Na terenie naszej gminy w dalszy ciągu trwają prace budowlano-montażowe związane z budową kanalizacji sanitarnej. Sprawdź, jakie utrudnienia czekają mieszkańców i na kiedy wykonawca inwestycji zaplanował zakończenie robót.

 

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
0 #11 Dorota 2018-01-22 23:27
Tera rządzi rodzina. W gminie v-ce burmistrz Adamczyk z jego tysiącami posad w różnych komisjach rewizyjnych i radach, oraz jego żona jako kierownik w Agencji Komunalnej w Brzeszczach. RODZINA rządzi. Zobaczcie na nazwiska w radzie nadzorczej Agencji Komunalnej w Brzeszczach. Przypadkiem znalazła się tam wspólniczka pana Adamczyka? Tyle pytań, a nie ma odpowiedzi. A kanalizacja? Jak jej nie było tak nie ma. Woda droga, kanalizacji brak. W roku 2018 czeka na wielka budowa chodników jak to przed wyborami. Ja jestem przekonana, że ten układ należy rozpędzić na cztery wiatry. Gmina ma służyć mieszkańcom, a nie odwrotnie.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież