Brzeszcze. Z nożem w ręce zaatakował policjantów

17 stycznia br., około godziny 18:00 do dyżurnego Komisariatu Policji w Brzeszczach wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który trzymając nóż w ręce „spaceruje” w rejonie ulicy Piłsudskiego w Brzeszczach. Niezwłocznie na miejsce, skierowano patrol, który pełnił służbę na terenie Brzeszcz.

Policjanci na miejscu byli  już po kilku minutach. Mężczyzna z nożem w ręce na widok radiowozu stał się bardzo agresywny. Agresor ruszył dynamicznie w kierunku policyjnego samochodu. Funkcjonariusze, próbowali przy pomocy służbowego auta zablokować napastnika, niestety to okazało się nieskuteczne.

Interweniujący policjanci w pierwszej kolejności poinformowali osoby postronne o przeprowadzanej interwencji i poprosili o oddalenie się w bezpieczne miejsce.

„Słyszałam jak jeden z policjantów, krzyknął że mamy się schować do sklepu i tak też zrobiłyśmy”- mówi klientka, jednego z dyskontów spożywczych przy ulicy Piłsudskiego.

Agresywny mężczyzna , został wezwany przez stróżów prawa do odrzucenia noża. Mimo stanowczej postawy policjantów i groźby użycia środków przymusu bezpośredniego, ruszył z nożem w stronę funkcjonariuszy. 

Tylko dzięki determinacji i doświadczeniu policjantów nie doszło do tragedii . W trakcie interwencji padły strzały, które na szczęście były tylko strzałami ostrzegawczymi.  

Po krótkiej chwili, nożownik leżał obezwładniony na ziemi. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna może cierpieć na zaburzenia psychiczne na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe. 

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+7 #21 Zzg 2018-01-21 13:44
Bardzo wcześnie artykuł się pojawił BRAWO WY
Cytuj
 
 
-12 #22 karma 2018-01-21 18:57
Cytuję Zzg:
Bardzo wcześnie artykuł się pojawił BRAWO WY

a i tak tutaj zaglądnąłeś frajerze
Cytuj
 
 
-11 #23 Hahaha 2018-01-22 07:40
Do heheszki:
Widzisz u mnie umiejętność czytania nie sprowadza się li tylko do umiejętności składania wyrazów z liter. Potrafię czytać ze zrozumieniem również "między wierszami"
Cytuj
 
 
-16 #24 Hahaha 2018-01-22 07:52
Cytuję Pol:
Cytuję Hahaha:
Cytuję Mieszkaniec:
A miało być tak bezpieczne...ciekawe gdyby owi policjanci w tym czasie byli by na izbie wytrzeźwień z inny petentem...to gość pomykałby z kosą po osiedlach bezkarny.. bo tylko dwóch policjantów jest na zmianie..

A mieszkaniec dalej swoje. Rozumiem że gdyby SM istniała ten gość nigdy nie wpadłby na pomysł spacerowania z nożem . Nadzwyczajnie w świecie bałby się interwencji brzeszczańskiej SM, która będąc w sile 2 strażników na zmianie siała postrach wśród potencjalnych przestępców, co zresztą było widać podczas sławnej "próby" kradzieży samochodu na osiedlu Paderewskiego. Złodzieje widząc szybką reakcję SM w pośpiechu zmykali do lasu :)

Być pewny gdyby byli wtedy w pracy audi by nie ukradli.

No tak , bo wtedy zamiast pracować - spali.
Cytuj
 
 
-3 #25 Zg 2018-01-23 11:39
Zobaczyl chlop wyplaty w tauronie w brzeszczach i wyskoczyl z nozem :)
Cytuj
 
 
+2 #26 Zzg 2018-01-23 15:32
Cytuję karma:
Cytuję Zzg:
Bardzo wcześnie artykuł się pojawił BRAWO WY

a i tak tutaj zaglądnąłeś frajerze

Ale z ciebie zj.b :lol:
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież