Sport. Kolejny sukces brzeszczańskich orlików- Wicemistrzostwo Małopolski

W niedzielę drużyna orlików Szkółki Piłkarskiej Brzeszcze, która reprezentowała klub LKS Przecieszyn wystąpiła w Krakowie w wojewódzkich finałach w turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Młodzi piłkarze po fantastycznych meczach zajęli 2 miejsce, zdobywając tym samym tytuł Wicemistrzów Małopolski.

„Decydujący o pierwszym miejscu był mecz z Wisłą Kraków. Nasz zespół nie przestraszył się nazwy klubu i to my z przebiegu meczu bardziej zasłużyliśmy na wygraną. Niestety dla nas bardzo dobrze był dysponowany bramkarz wiślaków, który w wielu sytuacjach uratował swój zespół od utraty bramki. W efekcie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Wisły i to ona będzie reprezentowała nasze województwo małopolskie w finałach ogólnopolskich w Warszawie”- relacjonuje jeden z trenerów.

Podsumowując chłopcy osiągnęli wielki sukces. Zaprezentowali swoje wysokie umiejętności najlepiej jak potrafili. Świadczy o tym fakt, że pod wrażeniem postawy orlików, byli również trenerzy przeciwnych drużyn oraz organizatorzy. Po turnieju obecny scout Wisły wyraził chęć współpracy wykazując zainteresowanie niektórymi naszymi zawodnikami.

Brawo dla chłopaków za piękne sportowe widowisko  i brawa dla rodziców, którzy licznie stawili się na hali, by dopingować swoje pociechy. Jesteśmy dumni z wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki naszej drużyny : Beskidzka Akademia Ropa 1:1, KS Kończyce Wielkie 8:0, Wisła Kraków 1:2
Skład : Szymon Stokłosa (bramkarz), Patryk Dętkoś (bramkarz), Jeremiasz Jurek (2 bramki), Karol Pełka (2 bramki), Szymon Kubiczek (3 bramki), Kacper Maziarz (3 bramki), Nikodem Nicieja, Wojciech Senkowski, Piotr Ziółkowski

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
+7 #1 . 2018-01-31 07:53
Brawo!
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież