Straż. Zdarzenie drogowe na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach

W dniu dzisiejszym (05.02.2018r.), około godziny 4:40 do SKKP Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach. Z informacji przekazanej przez osobę zgłaszającą wynikało, że doszło do zderzenia dwóch aut w wyniku czego, jeden samochód wpadł do rowu- w środku może znajdować się osoba poszkodowana. Niezwłocznie na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe.

 

Po przybyciu na miejsce służb ratowniczych, okazało się że samochód osobowy w wyniku zderzenia z innym pojazdem, wypadł z jezdni i wpadł do przydrożnego rowu. Kierujący pojazdami, opuścili samochody samodzielnie przed przybyciem służb.

Strażacy i policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Zespół Ratownictwa Medycznego przebadał na miejscu kobietę, która uskarżała się na ból szyi. Poszkodowana nie wymagała hospitalizacji. 

W trakcie prowadzonych czynności, ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

--

Zdjęcia dzięki współpracy z portalem oswiecim112.pl

Podziel się

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Komentarze   

 
0 #1 Ryl 2018-02-05 12:53
A rozbite auto, ktore stalo przy zjezdzie do tesco to sie samo roz.jebalo? I ten czerwony w rowie to bok sobie sam pocharatał?
Cytuj
 
 
+2 #2 Ryl 2018-02-05 12:58
Polecam poczytac co napisal portal oswieim112, a nie tylko kopiowac zdjecia.
Cytuj
 
 
+3 #3 A 2018-02-05 15:13
Kto pisze te informacje do wiadomości publicznej...ja k tu wierzyć w media....po pierwsze to czerwone auto nie wpadło w pożlizg?!!!!!!! !!! tylko nadjeżdzający z przeciwka samochód wpadł w poślizg i dobił do niego!!! a więc to nie było przypadkowe!!ty lko zderzenie samochodów przy czym kierowca czerwonego samochodu który nie jechał sam!!! nie by łwinny!!
Cytuj
 
 
+2 #4 MIsio 2018-02-06 06:44
Cytuję A:
Kto pisze te informacje do wiadomości publicznej...jak tu wierzyć w media....po pierwsze to czerwone auto nie wpadło w pożlizg?!!!!!!!!!! tylko nadjeżdzający z przeciwka samochód wpadł w poślizg i dobił do niego!!! a więc to nie było przypadkowe!!tylko zderzenie samochodów przy czym kierowca czerwonego samochodu który nie jechał sam!!! nie by łwinny!!

Przecież redaktor nie napisał nic takiego że auto wpadło w poślizg. Napisał o zderzeniu dwóch pojazdów z czego jeden wylądował w przydrożnym rowie więc nie rozumiem twojej bulwersacji ?
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. InfoBrzeszcze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy. Publikując komentarz, oświadczasz że zapoznałeś się z treścią Regulaminu dodawania i publikowania komentarzy oraz akceptujesz jego postanowienia. Regulamin dostępny na stronie: www.infobrzeszcze.pl/polityka-prywatnosci.html

Kod antyspamowy
Odśwież