“Dobry Wieczór z Pakosińską” – monodram Katarzyny Pakosińskiej z multimedialnym udziałem Grupy MoCarta w OK w Brzeszczach. Występ odbędzie się 24 marca o godz. 18.00

Spektakl napisał i wyreżyserował mistrz rozrywkowej sceny teatralnej – Krzysztof Jaślar. Podczas przedstawienia usłyszeć będzie można specjalnie wybrane utwory w oryginalnych aranżacjach Grupy MoCarta, z multimedialnym udziałem kwartetu smyczkowego. Katarzyna Pakosińska, jako dyplomowana polonistka
sprawdzi znajomość ortografii, nauczy tańca gruzińskiego oraz zaprosi do wspólnego karaoke.Kobiecość, wdzięk i seksapil…. Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego – Katarzyna Pakosińska! Podczas spektaklu aktorka odkryje wiele tajemnic – również tych z własnego życiorysu, zasypie anegdotami i odpowie na wiele życiowych pytań. W czasie spotkania będzie można się dowiedzieć, na przykład, jak utrzymać szczęśliwy związek, jak zawalczyć o swoje szczęście albo jaką przyszłość wywróżył aktorce słynny pedagog, profesor Aleksander Bardini i co na to Sophia Loren.Reżyseria: Krzysztof Jaślar.
Teksty: Andrzej Bianusz, Piotr Bukartyk, Tomasz Jachimek, Krzysztof Jaślar,
Ola Obarska, Katarzyna Pakosińska, Wojciech Saramonowicz, Edward Stachura, Andrzej Waligórski, Andrzej Włast, Maciej Zembaty.
Muzyka: Artemi Ajwazjan, Janusz Bogacki, Piotr Bukartyk, Filip Jaślar,
Jerzy Petersburski, Jerzy Satanowski, Andrzej Zieliński.
Opracowanie muzyczne: Bolesław Błaszczyk, Filip Jaślar, Roman Hudaszek,
Paweł Kowaluk, Michał Sikorski.
Multimedia: Sławomir Kazulak, Rymek Błaszczak.
Kostiumy: Charlotte Tomaszewska.
Produkcja: Lena Marcinkowska-Krucka / Artem House.

Bilet: 65 zł
Rezerwacja biletów w sekretariacie Ośrodka Kultury w Brzeszczach
(ul. Narutowicza 1) od poniedziałku do czwartku w godz. 7.30–15.30,
piątek w godz. 7.30–14.00, tel. 32 211 14 90 (wewn. 21).
Zarezerwowane bilety należy wykupić najpóźniej do 14 dni od dokonanej rezerwacji. 

Sprzedaż internetowa biletów na www.bileteo.ok.brzeszcze.pl
oraz w kasie Kina „Wisła”.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.