Bank Czasu to inicjatywa w Brzeszczach nowa, ale znana już w innych miastach. Uczestnicy nieodpłatnie wymieniają się usługami o bardzo różnym charakterze. “Jednostką rozliczeniową” jest godzina pracy na rzecz drugiej osoby. Dając od siebie taki bezinteresowny wkład, można w razie potrzeby liczyć na pomoc ze strony innego uczestnika. Otwarte spotkania Banku Czasu w styczniu odbędą się: 10 i 24 stycznia o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury w Brzeszczach.

Do tej pory do udziału w projekcie zgłosiły się osoby oferujące swoją nieodpłatną pomoc w zakresie: renowacji mebli, pieczenia ciasta (w tym ciast bezglutenowych), nauki technik pamięciowych, pomocy w gotowaniu, zakupach, w obsłudze komputera i smartfona, wyprowadzaniu psa, opieki nad dzieckiem, udzielania lekcji rysunku, usług elektrycznych i innych.

Może ktoś z Państwa potrzebuje podobnych usług i jest w stanie sam zaoferować innym swoją pomoc w dziedzinie, w której czuje się dobry?

Zapraszamy do udziału w Banku Czasu. Organizatorami inicjatywy są: Ośrodek Kultury w Brzeszczach oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzeszczach.

Kontakt z koordynatorem: 032 211 14 90 wew. 29.
Zapisy prowadzone są w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 08.00-16.00, we wtorki w godz. 7.30-17.00 i piątki w godz. 7.30-14.00 w pokoju nr 35 w OK w Brzeszczach.

Zapraszamy na otwarte spotkania uczestników już zapisanych oraz osób zainteresowanych w dniach: 10 i 24 stycznia o godz. 17.00 w sali nr 1 w OK.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj