9 listopada z okazji 60-lecia istnienia Koła Gospodyń Wiejskich w Brzeszczach odbyła się uroczystość, będąca podsumowaniem dotychczasowej działalnośc. Była to także okazja do wspomnień i refleksji, a jednocześnie oceny dotychczasowych osiągnięć i wyznaczenia nowych celów oraz zadań. Na ręce przewodniczącej KGW pani Barbary Sajewicz życzenia i gratulacje złożył Burmistrz Radosław Szot.

“Życzę, aby kolejne lata działalności owocowały licznymi inicjatywami na rzecz społeczności lokalnej i przynosiły satysfakcję z pełnienia tej doniosłej społecznej roli”  – powiedział Burmistrz składając życzenia i wręczając pamiątkową tabliczkę.

KGW w Brzeszczach powstało 10 listopada 1961 roku. Pierwszą przewodniczącą była pani Maria Senkowska. Członkinie Koła angażują się w pielęgnowanie tradycji, dzielą się swoim doświadczeniem i umiejętnościami oraz aktywnie uczestniczą w życiu społecznym Brzeszcz, włączając się w liczne inicjatywy kulturalne, pielęgnujące dziedzictwo i lokalną historię.

(źr.,fot. brzeszcze.pl)

6 KOMENTARZE

  1. Sajewiczowa z Mosiowa śpiewają na jedną nutę, z jednej ulicy pieją, a rowy pozarastane, p. MOSIOWA nie wie co radny ma robić w swoim rejonie

    2
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.