W minioną niedzielę, po wieczornej Mszy chór „Canticum Novum”, działającym przy parafii Matki Bożej Bolesnej w Brzeszczach uroczystym koncertem podsumował całoroczną pracę artystyczną.

Po występie proboszcz parafii ks. Eugeniusz Burzyk podziękował dyrygentowi i organiście Zdzisławowi Kołodziejowi oraz chórzystom za wysiłek i czas  poświęcony na cotygodniowe spotkania i próby i regularne uświetnianie kościelnych uroczystości.

(Paweł Kocur, źr. materdolorosa.pl, fot. Jerzy Zajda)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj