W minioną niedzielę, po wieczornej Mszy chór „Canticum Novum”, działającym przy parafii Matki Bożej Bolesnej w Brzeszczach uroczystym koncertem podsumował całoroczną pracę artystyczną.
Po występie proboszcz parafii ks. Eugeniusz Burzyk podziękował dyrygentowi i organiście Zdzisławowi Kołodziejowi oraz chórzystom za wysiłek i czas poświęcony na cotygodniowe spotkania i próby i regularne uświetnianie kościelnych uroczystości.
(Paweł Kocur, źr. materdolorosa.pl, fot. Jerzy Zajda)

















Pan Zdzisław to prawdziwy człowiek z pasją! Wspaniały!