Dawid Podsiadło, Organek, Miuosh,  Acid Drinkers, czy Kasia Nosowska – to część z artystów, którzy zdecydowali się stworzyć własne wersje hitów zespołu T.Love, w ramach jubileuszowej akcji T.Cover. Do tej listy dołączył ostatnio Bartek Słatyński, który wraz z zespołem Besides i kabaretem Łowcy.B stworzył własną wersję utworu Muńka Staszczyka.

„To było jakoś w roku 1996 lub ‘97 na Juwenaliach w Krakowie, na Czyżynach. Mój przyjaciel – Jarosław Wójcik zaprosił mnie na to studenckie święto. Tam po raz pierwszy zobaczyłem i usłyszałem na żywo zespół T.Love. Muszę powiedzieć, że zrobili na mnie ogromne wrażenie. Bardzo szanuję Muńka, którego kojarzę jako człowieka otwartego i mega pozytywnego. Między innymi dzięki niemu, swego czasu pomyślałem o muzyce szerzej” – wspomina Bartek.

„Pierwszym utworem, który przyszedł mi do głowy w związku z akcją T.Cover była piosenka ‘Jak żądło’, która właśnie wtedy, podczas tego koncertu, wybrzmiała najmocniej dla mnie. Uwielbiamy Muńka i T.Love. Inspirujemy się nimi. Ogromnie cieszy mnie, że właśnie w taki sposób możemy przekazać nasz szacunek dla ich twórczości” – tłumaczy brzeszczański muzyk.

Cover stworzony przez Bartka zauważony został także przez Muńka, który na swoim fejsbukowy profilu podziękował chłopakom za dołączenie do akcji T.Cover.

„Chłopaki obudzili się wraz z wiosną, ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale! Sprawdźcie koniecznie T.Cover połączonych sił Bartosz Słatyński & Besides & Łowcy.B! Pozdro Chłopaki!” – napisał lider T.Love.

5 KOMENTARZE

  1. Gdzie kupimy i w jakiej cenie? Przyszedł czas na najważniejsze, a więc kwestie samego zakupu. Żel sam z siebie naprawdę nie jest bardzo kosztowny, szczególnie biorąc pod uwagę podobne produkty konkurencji, przy których gwarantowane efekty działania często są o wiele gorsze. Warto tutaj podkreślić jednak fakt, że Titan Gel sprzedawany jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej producenta. http://przegladtowarow.com/srodek-powiekszenie-penisa-titan-gel-opinie-uzytkownikow-polsce.html Każdy mężczyzna, który kiedykolwiek pragnął mieć dłuższego penisa, ale zawsze bał się niebezpiecznej operacji, teraz ma szansę na spełnienie swojego marzenia. Jak wiadomo dla dawania przyjemności kobiecie nie tylko liczy się długość członka, ale także jego obwód. Na oba te czynnika wpływa stosowanie właśnie Titan Gel, jedyny tak skuteczny żel na zwiększenie penisa na rynku .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj