Dawid Podsiadło, Organek, Miuosh,  Acid Drinkers, czy Kasia Nosowska – to część z artystów, którzy zdecydowali się stworzyć własne wersje hitów zespołu T.Love, w ramach jubileuszowej akcji T.Cover. Do tej listy dołączył ostatnio Bartek Słatyński, który wraz z zespołem Besides i kabaretem Łowcy.B stworzył własną wersję utworu Muńka Staszczyka.

„To było jakoś w roku 1996 lub ‘97 na Juwenaliach w Krakowie, na Czyżynach. Mój przyjaciel – Jarosław Wójcik zaprosił mnie na to studenckie święto. Tam po raz pierwszy zobaczyłem i usłyszałem na żywo zespół T.Love. Muszę powiedzieć, że zrobili na mnie ogromne wrażenie. Bardzo szanuję Muńka, którego kojarzę jako człowieka otwartego i mega pozytywnego. Między innymi dzięki niemu, swego czasu pomyślałem o muzyce szerzej” – wspomina Bartek.

„Pierwszym utworem, który przyszedł mi do głowy w związku z akcją T.Cover była piosenka ‘Jak żądło’, która właśnie wtedy, podczas tego koncertu, wybrzmiała najmocniej dla mnie. Uwielbiamy Muńka i T.Love. Inspirujemy się nimi. Ogromnie cieszy mnie, że właśnie w taki sposób możemy przekazać nasz szacunek dla ich twórczości” – tłumaczy brzeszczański muzyk.

Cover stworzony przez Bartka zauważony został także przez Muńka, który na swoim fejsbukowy profilu podziękował chłopakom za dołączenie do akcji T.Cover.

„Chłopaki obudzili się wraz z wiosną, ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale! Sprawdźcie koniecznie T.Cover połączonych sił Bartosz Słatyński & Besides & Łowcy.B! Pozdro Chłopaki!” – napisał lider T.Love.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.