27 września podpisana została umowa na modernizację boiska LKS-u w Jawiszowicach. Zadanie polegające na przebudowie ogrodzenia obiektu wraz z budową piłkochwytów oraz budowie oświetlenia jest współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego w ramach dotacji pozyskanej przez Gminę Brzeszcze z programu “Małopolska Infrastruktura Sportowo-Rekreacyjna – MIRS 2021”.

Całkowity koszt prac wynosi 367 547, 95 złotych,  w tym 124.660 zł to dotacja Województwa Małopolskiego.

Roboty budowlane zakończone zostaną do połowy grudnia 2021 roku.

(źr., fot. brzeszcze.pl)

17 KOMENTARZE

 1. Panowie i Panie różnica jest strasza bo lks nie narzeka tylko pracuje. Z boku patrząc to jeżdżą i załatwiają a nie robią problemu z niczego. Pozdrawiam

  9
  2
  • Oczywiscie. Nie mozna im tego odmowic. Ale nie kosztem innych…swojego czasu nawet do gospodarza podbijal ktos zeby do nich przeszedl zamiast dzialac w gorniku. Chociaz powiem szczerze wladze brzeszczanskiego klubu nie robia absolutnie nic…sa bo sa…zeby ktos pojezdzil po innych klubach, sprobowal pozyskac jakis nowych zawodnikow…nic sie o tym nie slyszy.

   4
   4
   • Już 19.11.2021 odbędą się wybory nowych władz. Już teraz widzę “tłumy'” kandydatów do nowego zarządu. Aaaaa będziesz kandydował ? Oddam na Ciebie głos !!!

    6
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.