Centrum Ratownictwa Specjalistycznego Dawid Burzacki, to firma działająca na rynku europejskim od blisko 10 lat. Centrum Ratownictwa świadczy usługi z zakresu ratownictwa medycznego i specjalistycznego. Eksperci CRS zajmują się obsługą dużych firm i korporacji.

„Nasi specjaliści to ludzie, którzy na co dzień świadczą usługi z zakresu ratownictwa medycznego w jednostkach Państwowego Ratownictwa Medycznego. Posiadają doświadczenie i niezbędną wiedzę do realizacji powierzonych zadań” – mówi Dawid Burzacki, właściciel firmy.

Każdego roku, przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa w wielu polskich i europejskich firmach. Prowadzimy również innowacyjne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.

Wśród usług, które oferuje Centrum Ratownictwa Specjalistycznego Dawid Burzacki można znaleźć:

– Audyty bezpieczeństwa

– Szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy

– Zabezpieczenia Medyczne (realizacja w oparciu o jednostki partnerskie)

– Transport Sanitarny

– Profilaktyka Zdrowotna

– Usługi z zakresu Ratownictwa Specjalistycznego

Firma od ubiegłego roku posiada swoje biura i przedstawicielstwa w Warszawie, Wrocławiu, Nowym Targu, Katowicach, Rzeszowie, Nowym Sączu i Gdańsku.

Centrum Ratownictwa swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju, ale jak zdradza Dawid Burzacki, właściciel CRS- jeszcze w tym roku planowana jest fuzja firmy i zmiana na status spółki cywilnej. Również w tym roku, planowane jest otwarcie niemieckiego oddziału Centrum Ratownictwa Specjalistycznego.

To nie koniec rozwoju firmy. Centrum Ratownictwa mocno współpracuje z biurem doradczym, specjalizującym się pozyskiwaniem dotacji unijnych. To właśnie do jednego z takich programów europejskich jeszcze w tym roku przystąpi Centrum Ratownictwa Specjalistycznego. Jeśli założony plan się powiedzie, a komisja poprze projekt, który w drugim kwartale tego roku trafi na jej biurko- to jest szansa, że firma stanie się jedną z wiodących firm zajmujących się doradztwem z zakresu szeroko pojętego ratownictwa.

Dawid Burzacki, właściciel firmy w 2018 roku zdobył tytuł Strażaka Roku. Ratownictwem zajmuje się od ponad 15 lat. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i sympozjach z zakresu ratownictwa i bezpieczeństwa. Dużą część swojego życia poświęca na działalność charytatywną i społeczną. Jest założycielem Grupy Medycznej Straży Pożarnej jak również pomysłodawcą i założycielem Zintegrowanej Służby Ratowniczej.

Kontakt: biuro@ratowniczy112.pl

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.