Cudowna Terapia – Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku. Spektakl będzie prezentowany na deskach Ośrodka Kultury w Brzeszczach 24 listopada o godz. 18.00.

Obsada (wymiennie *):
W roli Joanny Dorek: Dominika Ostałowska / Joanna Trzepiecińska* / Olga Bończyk *
W roli Walentego Dorka : Dariusz Kordek / Marcin Kwaśny*
W roli Terapeuty: Andrzej Młynarczyk / Artur Pontek* / Dariusz Taraszkiewicz*
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
Scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz
Choreografia: Krzysztof Hulboj i Janja Leser
Muzyka: Krzysztof Matysiak

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach.Co wtedy? Leki na uspokojenie?
Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.
Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?
Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera “Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy kreacje aktorskie.

Rezerwacja biletów w sekretariacie Ośrodka Kultury w Brzeszczach (ul. Narutowicza 1)
od poniedziałku do czwartku w godz. 7.30–15.30, piątek w godz. 7.30–14.00, tel. 32 211 14 90 (wewn. 21).
Sprzedaż internetowa biletów na www.bileteo.ok.brzeszcze.pl oraz w kasie Kina „Wisła” – otwarta na godzinę przed pierwszym seansem filmowym do rozpoczęcia ostatniego seansu zgodnie z repertuarem kinowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.