“Bardzo miło nam poinformować naszych kibiców i wszystkich zainteresowanych, że w sezonie 2022/2023 LKS Jawiszowice będzie posiadał dwie drużyny seniorskie. Tą drugą będą rezerwy naszego klubu, które zaczną zmagania w B klasie” – podają władze klubu.

Jak podają działacze jawiszowickiego LKS-u, pomysł na utworzenie drugiej drużyny zrodził się z racji wykrystalizowania się  sporej listy zawodników, którzy zakończyli przygodę z “wiekiem juniorskim” oraz grupy innych zawodników, chętnych do rywalizacji w ligowych zmaganiach.
Grającym trenerem w “dwójce” będzie dobrze znany w klubie Szymon Grzywa, a młodzież z LKS II zostanie  zawodnikami z drużyny Oldbojów.
Klub z Jawiszowic zachęca także do wsparcia nowej, piłkarskiej inicjatywy, bowiem stworzenie składu rezerw generuje dodatkowe koszta…

“Aby umożliwić młodym ludziom dalszy sportowy rozwój i wesprzeć ich działalność w ramach LKS II Jawiszowice zwracamy się z apelem do wszystkich ludzi chcących pomóc.

“Pomoc może polegać m.in. na zakupie sprzętu sportowego (stroje, piłki) z reklamą np.Twojej firmy lub pomocy przy pokryciu kosztów dojazdu na mecze czy opłaty za sędziów. Może macie własne pomysły, których chętnie wysłuchamy ? Zostań Darczyńcą LKS II Jawiszowice” – czytamy na stronie LKS-u.
(źr. LKS Jawiszowice)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.