Do 29 września trwa głosowanie w konkursie “Turystyczne Skarby Małopolski”. O nagrodę w ktegorii “Unikatowa atrakcja turystyczna” ubiega się Fundacja Pobliskie Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau, która jest opiekunem miejsca pamięci – budynku Karnej Kompanii Kobiet podobozu KL Auschwitz-Birkenau Bor/Budy. Obecnie w budynku znajduje się wystawa tematyczna, a wokół utworzono ścieżkę edukacyjną. Miejsce pamięci rocznie odwiedza kilkuset turystów z kraju i zagranicy.

Żeby oddać głos na Fundację, trzeba kliknąć poniższy link (kategoria:Unikatowa atrakcja turystyczna):  Głosowanie w konkursie “Turystyczne Skarby Małopolski”.
(źr. brzeszcze.pl)

3 KOMENTARZE

 1. to jest ta fundacja której pani prezes będąc zatrudnioną jednocześnie w brzeszczańskim magistracie, w godzinach pracy reprezentuje fundację składając znicze gdzie się tylko da i odklepując pełną dniówkę w urzędzie? czy też ta fundacja której pani prezes będąc zatrudnioną jednocześnie w brzeszczańskim magistracie, w godzinach pracy reprezentuje interesy fundacji przerabiając radę na przejęcie ruchu drugiego na cele fundacji nie patrząc na interes gminy odklepując pełną dniówkę w urzędzie? czy to jest ta fundacja której pani prezes będąc skromnym urzędnikiem brzeszczańskiego magistratu kupiła sobie dworek w skidziniu za ponad 200 koła? i co na to pipowiec nr jeden w gminie? nie widzi czy interes jednego pracownika jest ważniejszy niż interes pozostałych urzędników którym przysługuje tylko 15 minut przerwy śniadaniowej? oj burmistrzu taczki już jadą!

  5
  6
  • Nie to inna pani. Ta pani Agnieszka poswiecila wiele lat swojego zycia na prace w fundacji dzieki ktorej ktos na swiecie uslyszal o podobozach. Dzieki ktorej pamiec o ofiarach ciagle zyje. Ale to pewnie przekracza poziom pani inteligencji

   5
   5
 2. Przed kilkunasty laty pierwszy upamiętnił tragedię w Budach
  Marek Księżarczyk, prezes Oddziału Miejskiego Towarzystwa Opieki
  nad Oświęcimiem – Pamięć o Auschwitz-Birkenau,
  organizując okolicznościową uroczystość połączoną
  z odsłonięciem tablicy pamiątkowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.