11 listopada 2021 r. na terenie Gminy Brzeszcze odbędzie się Gra Miejska “Śladami Niepodległej z Wilkoszem”. Organizatorem gry jest Hufiec ZHP Oświęcim we współpracy z  Ośrodkiem Kultury w Brzeszczach. Cele przedsięwzięcia jest pobudzenie uczuć patriotycznych, utrwalenie w niecodzienny sposób wiedzy na temat bohatera hufca – hm. Edmunda Wilkosza, a także promocja i kultywacja miejsc pamięci położonych na terenie Gminy Brzeszcze oraz promocja atrakcji turystycznych oraz aktywnego spędzania czasu wolnego na terenie naszej Gminy.

Gra miejska skierowana jest do mieszkańców Gminy Brzeszcze. W grze miejskiej może wziąć udział każdy zainteresowany niezależnie od wieku. Mieszkańcy podczas gry
będą pracować w patrolach liczących 4-10 osób. Celem organizatorów jest przede wszystkim zachęcenie do udziału w wydarzeniu rodzin z dziećmi.

W związku z tym, że przedsięwzięcie organizowane jest przez Hufiec ZHP Oświęcim w wydarzeniu wezmą również udział patrole zuchowe, harcerskie oraz harcerzy starszych, złożone z dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.

Spośród patroli harcerskich oraz osób niezrzeszonych do Związku Harcerstwa Polskiego zostaną wyłonieni i nagrodzeni zwycięzcy.

Szczegółowe warunki udziału w Grze, a także sposób dokonywania zgłoszeń opisano TUTAJ oraz w załączonym poniżej w regulaminie Gry.

Udział w grze jest bezpłatny. Warunkiem udziału w grze jest zgłoszenie i rejestracja grupy (patrolu).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.