Urząd Gminy odwiedzili dziś wyjątkowi goście – kolędnicy z Zespołu Pieśni i Tańca “Iskierki”, działającego przy Ośrodku Kultury w Brzeszczach. Kolędy i pastorałki w wykonaniu dzieci głośno i radośnie rozbrzmiewały w całym budynku.

Dzieci wraz z prowadzącymi zespół p. Zenobią Wełną oraz p. Eugeniuszem Pieczką złożyli Burmistrzowi oraz wszystkim pracownikom urzędu serdeczne życzenia noworoczne.

Dziękujemy za miłą wizytę!

Wszystkich mieszkańców zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu “Iskierki” oraz “Iskierkowa Familia”. Przedstawienie odbędzie się 26 stycznia 2022 roku o godzinie 17:00 w Ośrodku Kultury w Brzeszczach

5 KOMENTARZE

 1. Ja proponuje, przejechać się po całej Polsce i zobaczyć jak wygląda”pandemia” może wtedy otworzy pan/pani oczy…Zazdrość?Zawiść czy po prostu głupota?Ja proponuje wziąć 5-tą dawkę i oczekiwać w domu kolejnych komend dla małp… Rozumiem, że do sklepów też nie chodzisz…tam to dopiero jest szopka odstawiana.

  Może proszę się na te kabarety zapisać..troche się rozluźnisz 😉

  10
  7
 2. Boli cię że przyszli do gminy czy boli cię że kolędnicy ? Nie ma na razie na szczęście lockdownu ani w szkołach ani w OK, wiec o co Ci chodzi ? Trwaja ferie-zimowe setki tysięcy ludzi wypoczywa w Na stokach i w Hotelach jest Ok a kolędnicy są Wrogami publicznymi nr 1 ??? LIDLE i Biedry nabite narodem, restauracje też – to jest Ok ????

  8
  5
  • Jak jedziesz po za terenem zabudowanym to jest ograniczenie prędkości nap. do 90 km/h co nie znaczy, że tak musisz jechać, bo w przypadku wypadku jest formuła: niedostosowanie prędkości do warunków. I tak samo jest z covidem. To, że nieudolny rząd prowadzi luźną politykę profilaktyczną to nie znaczy, że wszyscy mogą robić “hulaj dusza” i karnawały sylwestrowe. Bo potem szpitale są zamknięte dla ludzi z innymi chorobami tak jak np. Oświęcim. A biedre i lidle nabite – a co wszyscy maja zdychać z głodu bo niektórzy lekceważą podstawowe zalecenia zgromadzeń. Ciekawe dlaczego minister kazał urzędnikom zostać w domach?

   9
   5
 3. Czegoś tutaj nie rozumiem. Minister zdrowia przedstawia dramatyczne dane (30500 zakażonych) a w Gminie Brzeszcze sielanka: kolęda Iskierek w gminie, Ośrodek Kultury organizuje bale maskowe, koncerty, operetki, kabarety itp. Czy ktoś nad tym panuje? Chyba nie.
  Zawiesić działanie Ośrodka Kultury bo pracownicy prześcigają się w tworzeniu zbiorowisk nie mając żadnego zahamowania.

  12
  9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.