Pozwani Gmina Brzeszcze i Cecylia Ślusarczyk przepraszają i wyrażają ubolewanie z powodu treści zarządzenia Burmistrza Brzeszcz nr 57/2018 z dnia 28 marca 2018 r.
o odwołaniu powódki Magdaleny Armaty z funkcji Dyrektora Ośrodka Kultury w Brzeszczach, z powodu warunków, w jakich to nastąpiło, i także z przyczyn podanych jako powód odwołania w zarządzeniu i jego uzasadnieniu, co mogło naruszać dobra osobiste powódki. Wyrokiem z dnia 11 października 2018 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie stwierdził nieważność powyższego zarządzenia z uwagi na naruszenie m.in. art. 15 ust. 6 pkt. 3 i 4 ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej.

5 KOMENTARZE

  1. Kazdy kto mial stycznosc z sadami to wie ze nawet jak ty i pozwany wiecie ze prawda jest inna to bez dowodow nic nie zdzialacie. Do pewnego czasu sam wierzylem ze sady sa sprawiedliwe. W sadzie wygrywa ten co ma lepsza papuge.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.