25 marca w sali koncertowej Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze wystąpi Bartek BARTAS Szymoniak. Koncert w Zatorze to część całej serii koncertów pod wspólną nazwą “Granice”.

Bartas Szymoniak to obecnie jedna z najbardziej oryginalnych i cenionych postaci na polskiej scenie muzycznej. Wokalista o charakterystycznej – onirycznej barwie głosu. Twórca własnego stylu BEATROCK ( połączenie beatboxu i wokalistyki ) autor i wykonawca takich przebojów jak „Wojownik z miłości” ( finalista koncertu przebojów 57 KFPP w Opolu ), „Cierpliwość”, „”Kochać naprawdę” ( uczestnik koncertu PREMIER 59 KFPP w Opolu ) czy „Powroty” – drugiego singla zapowiadającego najnowszy album Artysty, który w ostatnim czasie staje się prawdziwym radiowym hitem ( dziewięć razy z rzędu na szczycie Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia )

Jego utwory to także nietuzinkowe interpretacje wierszy poetów jak K.K. Baczyński, C.K. Norwid, A. Słonimski, T. Gajcy czy B. Leśmian.

Jest laureatem popularnego talent show „Idol”, ex frontmanem legendy polskiego rocka – grupy Sztywny Pal Azji oraz absolwentem katowickiego Wydziału Jazzu. J

ego autorskie kompozycje i interpretacje klasyków polskiej muzyki rozrywkowej, wybrzmiały podczas najważniejszych festiwali w Polsce jak i za granicą, oraz stały się częścią największych widowisk telewizyjnych.

Do wygrania mamy pięć biletów na to muzyczne wydarzenie. Szcczegóły jeszcze dziś na naszym profilu fejsbukowym.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.