19 października startuje 10. Małopolski Festiwal Innowacji! Małopolska już po raz dziesiąty łączy biznes, naukę, administrację i społeczność w celu promocji innowacyjności i przedsiębiorczości. Zapowiada się tydzień pełen wrażeń.

Wspólnie  z partnerami przygotowaliśmy ponad 40 różnorodnych wydarzeń. W przeważającej większości odbywać się będą w formule on-line.

Festiwal rozpocznie konferencja, której tematyka została zbudowana wokół zagadnienia sharing economy./

Podczas konferencji zostanie przybliżona idea dzielenia się i jej roli w rozwoju gospodarczym. Na konferencję „Mnożenie przez współdzielenie – sharing economy, dlaczego warto!?” można zapisać się Tutaj.

Szeroką ofertę spotkań przygotowało m.in. Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. Dowiemy się na nich, jak możliwości badawcze SOLARIS-a umożliwiają walkę z wirusami oraz czy warto skorzystać z synchrotronu, by przyśpieszyć innowacje w swojej firmie.

Młodych przedsiębiorców mających pomysł na swój startup zainteresuje z pewnością Idea Development Camp 2020! Organizatorzy zapraszają też na poranek z innowacjami i „Śniadanie z przedsiębiorcą” przygotowane przez Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego.

Niezwykłą gratką dla miłośników nowych technologii będzie z pewnością filmowa strefa wynalazków. Poznamy niemal 30 niezwykłych przedmiotów i technologii stworzonych w ostatnim czasie w naszym regionie. Zapoznać się będzie można z nimi już od początku trwania Festiwalu, czyli od 19 października na naszej festiwalowej stronie!

(źr. powiat.oswiecim.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.