W sobotę na stadionie w Brzeszczach rozegrany zostanie mecz na szczycie oświęcimskiej A-klasy, pomiędzy miejscowym Górnikiem i Przeciszovią. Starcie może okazać się kluczowe w wyścigu o ostateczne zwycięstwo w rozgrywkach i prawdopodobnie zadecyduje o awansie do okręgówki.

Górnik z sumą 44 punktów plasuje się obecnie na drugim miejscu w tabeli. Najbliższy rywal z Przeciszowa jest lepszy o zaledwie jedno „oczko” i zasiada na fotelu lidera.

Łącznie z sobotnim spotkaniem, do końca rywalizacji pozostało sześć spotkań.

12 KOMENTARZE

 1. Czy prawdziwy kibic będzie przychodził na mecze Górnika jeśli koło siebie będzie miał kiboli , którzy posunęli się do przemocy wobec zawodników Przeciszovi przed meczem z Brzeszczami stosując wobec nich bezpośrednie groźby karalne ? Czy awans do okręgówki uzyskany środkami pozasportowymi będzie smakował ? Czy władze lokalne i sponsorzy będą wspierać klub który nie odcina się od takich zachowań ?

  4
  3
  • A czemu według Ciebie awans do okręgówki na być uzyskany środkami poza sportowymi. Przecież to nie zawodnicy wykonują takie czynności, oni o awans walczą całe dwie rundy

   3
   3
   • Dlatego ,że przed meczem lidera tabeli z drugą drużyną aspirującą do awansu , konkretnie 1,5 godziny wcześniej , w drodze na mecz kibole tych drugich / bandyci / zatrzymują busa z zawodnikami Przeciszovi i po wtargnięciu do niego grożą spowodowaniem obrażeń ciała graczom jeśli wygrają mecz z ich drużyną . Czy sportowiec-amator po czymś takim może w normalnej dyspozycji psychofizycznej zagrać zawody , czy nie ma to wpływu na wynik rywalizacji ?

    4
    5
    • I co prawdziwie durny kibicu ? Czytałeś list piłkarzy Przeciszovii skierowany do kibiców KSG ? Polecam może wtedy dojdzie do Ciebie prawda .

     4
     1
  • “prawdziwy kibic”- TAK. Będziemy przychodzić na mecze swojej drużyny ZAWSZE, niezależnie od tego do czego posunie się garstka “innych” kibiców. Poza tym o awans gra się cały sezon, a nie jeden mecz i przestań wreszcie jojczyć w każdym temacie związanym z Górnikiem bo nic to zmieni. Byliśmy, jesteśmy i będziemy od was lepsi. Sportowo i pozasportowo. Amen.

   6
   3
   • Powiedz prawdziwy kibicu gdzie byles jak chlopaki z przeciszowa wyzywaly naszych do chu..ji. gdzie byles jak spiewali ze naszych wymorduja? Mowisz ze sprawa kryminalna. Mowisz ze zamaskowani.no niestety takie czasy. Ale my mamy filmik na ktorym widac pieknie wszystkie twarze grozacych z przeciszowa. Gdzie byles jak przyjechali do polanki mieszac naszym chlopakom w glowach przed meczem. A moze nie o wszystkim wiesz…

    4
    3
   • ‘prawdziwy kibic’ uwziął się na Górnika, a z tego co orientuje się wszędzie są różni kibice. Przeciszów też wcale nie jest święty. Górnik też zmagał się z wieloma zachowaniami innych kibiców. I zgodzę się o awans gra się cały sezon.i będziemy przychodzić na mecze, kibicować aby w końcu chłopaki awansowali bo na to zasługują.

    3
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj