Sierżant sztabowy Wojciech Mazur, policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu stanął na najwyższym stopniu podium XVI Mistrzostw Polski w brazylijskim Ju-Jitsu. Zawody odbyły się w wielkopolskiej Mosinie. Oświęcimski policjant przywiózł z nich jeszcze jedno cenne trofeum.

Sukces oświęcimskiego policjanta na Mistrzostwach Polski poprzedziło kilka innych zwycięstw w zawodach, m.in. na zawodach w Krapkowicach, które odbyły się w grudniu ub. roku. Kolejny sukces – złoty i srebrny medal Wojciech Mazur zdobył w lutym na zawodach w Dzierżoniowie. W tym samym miesiącu wziął udział w X Mistrzostwach Polski No Gi w Luboniu, na których zajął II i III miejsce. Natomiast w zeszłym miesiącu na zawodach w Katowicach startując w dwóch kategoriach w obu nie miał sobie równych.

Wojciech Mazur do Policji wstąpił w 2010 roku. Od 6 lat pilnuje bezpieczeństwa na drodze jako policjant  Wydziału Ruchu Drogowego.

Utalentowany funkcjonariusz  zdobyte umiejętności wykorzystuje również jako instruktor taktyki i technik interwencji, podczas szkoleń zawodowych z policjantami.

Gratulacje mistrzowi Polski złożył jego szef, komendant powiatowy inspektor Robert Chowaniec oraz koleżanki i koledzy po fachu. Do gratulacji przyłączają się władze Powiatu Oświęcimskiego, ciesząc się z sukcesów utalentowanego policjanta.

(źr., fot. oświęcim.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.