Drużyna młodzików brzeszczańskiego Górnika miniony sezon może uznać za niezwykle udany. Podopieczni trenera Marka Chowańca byli w swoich rozgrywkach bezkonkurencyjni i w pełni zasłużenie mogą świętować tytuł najlepszej ekipy III Ligi Okręgowej Młodzików PPN Oświęcim.

Młodzicy Górnika całość rozgrywek przeszli zwycięsko, nie notując żadnej porażki ani nawet remisu. Ich świetna dyspozycja przełożyła się na wspaniały wynik punktowy, dzięki któremu uzyskali tytuł mistrzowski w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy.

„Świetne mecze, zero porażek, niesamowity doping rodziców, trener rozumiejący zawodników i zawodnicy szanujący trenera – to wszystko musiało wypalić! Dziękujemy trenerowi, rodzicom i oczywiście niezastąpionemu panu kierownikowi drużyny. Stanowiliście super zespół i za to Wam wszystkim dziękujemy!  Zachowajcie te chwilę w pamięci…” – czytamy na stronie Górnika.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.