Singiel ‘Wiosna’ to kolejny po kawałku ‘Do połowy’ utwór promujący solową działalność muzyka z Brzeszcz. 

“To piosenka o ciągłym poszukiwaniu wiosny w nas samych i codziennym pokonywaniu naszych słabości. Słuchamy o tym chociażby we fragmencie: ,,Zmieniają się pory roku, za oknem i w sercu mym”’ – mówi o swojej kompozycji Sławek.

Za warstwę produkcyjną podobnie jak w przypadku pierwszego singla odpowiada Rafał Hilbrycht. Na perkusji zagrał Łukasz Giergiel.

Brzeszczanin nie ukrywa, że ‘Wiosna’ to nieco inna, nowatorska odsłona jego dotychczasowej działalności.

“Myślę, że ta piosenka jest inna od wszystkiego, co robiłem do tej pory. Chcieliśmy, żeby brzmiała nowocześnie, ale zachowała przy tym swój klimat. Myślę, że to się nam udało. Dzięki wsparciu ‘Be Your Own Label’ piosenka będzie dostępna na wszystkich platformach streamingowych. Z przyczyn oczywistych niestety nie udało się zrealizować zaplanowanego klipu” – dodaje.

4 KOMENTARZE

  1. A ja przyznam, że znacznie bardziej wolałem starego, rockowo-refleksyjnego Sławka. Te nowoczesne brzemienie jakoś mi nie pasuje do niego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.