W sumie sześć klubów Oldbojów wzięło udział w drugiej edycji Memoriału Grzegorza Grzywy. W turnieju, który zorganizowano w ramach zakończenia sezonu ligowego najlepsi okazali się gospodarze, czyli skład doświadczonych, „emerytowanych” piłkarzy LKS-u.

Czerwcowe rozgrywki były drugą edycją Memoriału Grzegorza Grzywa, dawnego zawodnika, trenera, spikera, działacza i wieloletniego kibica LKS-u.

W walce o miano najlepszej ekipy Oldboys zagrały składy Hejnału Kęty, LKS Bestwina, Zaborzanki, Przełomu Kaniów, Przecieszyna i jawiszowickiego LKS-u.

Najlepsi okazali się gospodarze, którzy w finale zmagań pokonali zawodników z Kaniowa 3:0.

„Turniej prowadzony był w przyjaznej atmosferze. Nie zabrakło jednak sportowych emocji, gdyż wszystkie drużyny chciały się dobrze zaprezentować” – relacjonuje strona LKS-u.

Królem Strzelców został Piotr Rodak z LKS Jawiszowice, najlepszym bramkarzem  Krzysztof Borgosz z LKS Jawiszowice, zaś najlepszym zawodnikiem Wojciech Czulak z Przełomu Kaniów.

(Foto i video: ML Misiek)

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.