W pierwszą niedzielę czerwca skład Oldbojów jawiszowickiego LKS-u wziął udział w turnieju ‘Beskidy Cup Oldboys 2022’ w Uściach Gorlickich. Nasi weterani futbolu na murawie dali z siebie wszystko i zmagania zakończyli zadowalającym, trzecim miejscem. Brawo!

„Możemy być dumni z ich występu. Na dziewięć rozegranych meczów, nasi Oldboje sześciokrotnie schodzili z murawy zwycięsko, zajmując pierwsze miejsce w finale pocieszenia” – relacjonuje klubowa strona.

Panowie zaprezentowali się z najlepszej strony, choć – jak sami podkreślają – kwestie sportowe nie były tutaj najważniejsze…

„Wspaniała integracja i pozaboiskowa przyjaźń. Będąc członkiem tej ekipy możesz być pewny, że bez względu na wszystko nikt nie zostanie sam z żadnym problemem” – podkreślają zawodnicy.

(źr., fot. LKS Jawiszowice)

5 KOMENTARZE

  1. Witam. Nie ujmujac nikomu chcialbym zapytac jak to jest ze po jakims turnieju old boyow na drugi dzien jest artykul a w Brzeszczach taki jubileusz i zadnego artykulu? Zwlaszcza ze strona sie nazywa infobrzeszcze a nie infojawiszowice.pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj