Podczas tegorocznego 27. finału WOŚP w sumie udało się zebrać 59422,50 złotych, w tym 9290 złotych, pochodzących z licytacji.

Szanowni Państwo, pomaganie jest dziecinnie proste !

Gmina Brzeszcze to społeczność z niezwykłymi mieszkańcami i jedyną taką młodzieżą pod słońcem, która głośno potwierdza gotowość do działania. Dziękujemy za Państwa bezinteresowność oraz ogromne zaangażowanie, a przede wszystkim za wielkie serca, które pozwoliły zagrać wszystkim mieszkańcom naszej gminy na jedną nutę.

Każda pozyskana złotówka jest światełkiem w tunelu dla zdrowia tych malców, którzy tego najbardziej potrzebują. Nasza praca związana była z organizacją tej „letniej zadymy” w środku zimy. Był to czas pracowity,  ale pełen wzajemnej serdeczności , sympatii , radości płynącej z potrzeby pomagania innym. To ogromna dawka pozytywnej energii. Zgodnym głosem mówimy, że idea wolontariatu WOŚP połączona z radosną atmosferą to lepsze, niż niejedna nudna pogadanka o potrzebie czynienia dobra.

Siema!

(fot. Ośrodek Kultury w Brzeszczach / Maria Chowaniec)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.