Choć obecny zarząd brzeszczańskiego Górnika zapowiedział, że na najbliższym zebraniu klubu nie przedłuży swojej kadencji, decyzja zostaje chwilowo zawieszona. Z racji pandemicznych obostrzeń zebranie odbyć się nie może, w efekcie czego, obecny zarząd zdecydował się kontynuować swoją sportową misję. 

Ze względu na ciągle panującą pandemię Covid19, a co za tym idzie ciągłe obostrzenia i niepewną przyszłość (ogłaszane kolejne “fale” choroby), nie ma możliwości zorganizowania zebrania sprawozdawczo-wyborczego w najbliższym czasie, więc nie ma możliwości wyboru nowego Zarządu.
Mając na uwadze dobro klubu (klub musi nadal funkcjonować: rozliczenie 2020 roku, start do ogłoszonego przez Gminę Programu Upowszechnienie kultury fizycznej i sportu …, start do ministerialnego programu Klub, bieżące utrzymanie obiektu, przygotowanie drużyn do rundy wiosennej i tak dalej) Zarząd Klubu Górnik Brzeszcze został poproszony o przedłużenie obecnej kadencji przynajmniej do Czerwca 2021 roku.
Decyzją Prezesa stowarzyszenia oraz członków Zarządu KS Górnik Brzeszcze kadencja obecnego zarządu zostaje przedłużona do Czerwca 2021 roku.
(Tekst – zamieszczony w oryginale -, fot. brzeszcze.futbolowo.pl)

8 KOMENTARZE

  1. A cos o uszy mi sie dobre wiesci obily dot. Naszego Górnika. Trzymam kciuki za doprowadzenie sprawy do pozytywnego konca. Brzeszcze tylko Górnik:)

  2. Znam dobrze ten Zarząd, to grupa wpaniałych, pełnych zangażowania ludzi, czujących to lokalną, futbolową misję. Szkoda było by ich stracic…

    5
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.