W sobotę 17 lipca w Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Nosala pracownicy Mojej Przyjaznej Poradni przeprowadzili ostatnie szczepienia masowe. Od połowy maja podczas weekendowych akcji szczepień masowych podano ponad 3380 dawek szczepionki.

Od tego tygodnia szczepienia realizowane są w ramach bieżącej pracy ośrodka zdrowia. Rejestracja na szczepienie jest możliwa bezpośrednio w Poradni, kontakt telefoniczny pod numerem 32/666 59 20.

Dziękujemy za współpracę przy uruchomieniu oraz działalności Punktu Szczepień Powszechnych pracownikom Mojej Przyjaznej Poradni oraz strażakom ochotnikom z OSP Brzeszcze, OSP Bór, OSP Jawiszowice, OSP Przecieszyn, OSP Skidziń, OSP Zasole, a także Zintegrowanej Służbie Ratowniczej z Brzeszcz.

Według danych Ministerstwa Zdrowia 9.681 mieszkańców Gminy Brzeszcze jest w pełni zaszczepionych, tj. 45,8% mieszkańców, co daje 221 miejsce w Polsce.

(źr., fot. Brzeszcze.pl)

5 KOMENTARZE

 1. Dziękujemy za te akcję, dobrze zorganizowana, dziękujemy tym którzy pracowali przy tej akcji i tym którzy ją organizowali.

  2
  1
 2. czy nikt z Państwa nie zauważa w ostatnim czasie zwiększonej ilości przypadków śmierci wśród aktorów/celebrytów ? I nie chodzi tutaj tylko o nasz kraj. Dziwne wypadki samochodowe … Nic to Państwu nie mówi ?

  5
  2
 3. Pierwsze miały nas uchronić przed wirusem jakieś szmaty na twarzy , potem pierdzielili że jak ktoś chorował i wyzdrowiał to będzie “wolnym” od obostrzeń następnie że tylko maski FP2 pokonają wirusa a na koniec ze szczepionki pozwolą nam na wolność . Tymczasem okazuje się ze na lotniskach pozytywne wyniki PCR wychodzą tym zaszczepionym podwójna dawką. Więc albo szczepionki sa do Du^&y albo PCR kłamią!

  7
  6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.