Zakończyła się budowa ‘Podwórka Talentów Nivea’ przy Szkole Podstawowej nr 2. Plac został dziś oficjalnie oddany do użytku. Niestety, ze względu na sytuację epidemiczną uroczyste otwarcie nie mogło odbyć się w zaplanowanej formie pikniku rodzinnego.

“Mamy nadzieję, że wspólne spotkanie na placu będzie możliwe wiosną, tymczasem zapraszamy do indywidulanej zabawy!” – czytamy na stronie magistratu.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 przystąpił do ogólnopolskiej akcji społecznej, w ramach której NIVEA nie tylko tworzy nowe miejsca zabaw, ale także uczy i rozwija talenty dzieci. Po pozytywnej rejestracji zgłoszonej lokalizacji przyszedł czas na głosowanie mieszkańców.
Dzięki ich mobilizacji, codziennemu głosowaniu, udostępnianiu informacji, przesyłaniu linków i poszerzaniu grona zaangażowanych, na brzeszczańską lokalizację oddano ponad 25 tysięcy głosów!

Dziękujemy!

(źr., fot. Brzeszcze.pl)

4 KOMENTARZE

  1. To samo bedzie na slowackiego. Brzeszczanska policja kladzie na wszyatko lache. Nawet jak do nich przyjdziesz to beda robic wszystko zeby zgloszenia nie przyjac. Noeraz szedlwm z dzieciakiem na plac to siedza lebki po 14-15lat. Fajeczki sie pala kur.Wy z ust co drugie slowo. Macie swojw bezstrwsowe wychowanie. A walniesz takiego z liscia to lament. Nivea ledwo otwarte a juz kiepy i butelki leza. Powinna byc powolana straz miejska. Menelom mandaty wystawiac to tak. Ch.Uj z tym ze go nie zaplaca ale sztuka sie liczy. Wezcie swoje 14-15stoletnie dzieciaki za mordy i trzymajcie krotko. Bo bedziecie zalowac za pare lat.

  2. Bo.siedzi tam nasza mlodziez pala pija itd. Kuzwa niech wkoncu polocja.zacznie cos robic. W Niemczech to policja nawet posla zglebuje a tu sie boja. Strajki kobiet a hamuwa od tych kurwo kobiet leci. Jebac ich wrzystkich polska.to jednak pojebamy kraj.

    1
    3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.