Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu prowadzą czynności w sprawie nieszczęśliwego wypadku przy pracy.

Do zdarzenia doszło wczoraj (30.06.2022) tuż przed godziną 14 na terenie jednej z posesji prywatnych w Brzeszczach. DO zdarzenia zadysponowano strażaków OSP Brzeszcze, ZRM oraz Policję. W trakcie czynności na miejscu policjanci ustalili, że elektryk wykonujący wymianę oświetlenia w ogrodzie został porażony prądem. Inni pracownicy firmy natychmiast wezwali na miejsce Pogotowie Ratunkowe i udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Na miejsce skierowano również śmigłowiec LPR, który zawrócił w czasie lotu.

34 – letni mieszkaniec gminy Kęty w stanie bardzo ciężkim, po przeprowadzonej resuscytacji pod opieką ratowników medycznych został przewieziony do szpitala na leczenie.

W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą dokładne okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku przy pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.